Kikusek alias já

Nové rajtky

1. prosince 2010 v 21:39 | Kikusek
První zpráva je: Nový dess. Konečně... ještě jsem musela na rychlo udělat klikačky do menu a všimla jsem si spousty nedostatků ,ale bude vám to muset stačit :)

Oddělovač
A teď konečně o těch nových rajtkách. Už jsem nějaké vážně potřebovala. Nejsou nijak nádherný ,ale cítím se v nich příjemě a navíc to jsou jenom pracovní takže i kdybych se chystala na nějaký závody (jakože se nechystám) tak by jejich vzhled nic neznamenal.

Rajtky s elastickými úplety - Kliknutím na obrázek zavřete
Mám ty modrý a na mě zase vypadají trošku jinak :)

Oddělovač
Diplomky za bleskovku udělám zítra tak se mějte krásně pápá :)

Hannah Montana the Movie

30. srpna 2009 v 20:29 | kikusek
Tak jako vím že to není o koních ale já už nvm co bych semka měla asik tak jako dávat. Mno... tak já sem vám alespoň chtěla říct že sem byla na Haně Montaně ve filmu a upe doporučuju... ona se to sice hraje už dlooouho ale to newa... je to upe besst sem myslela že sem u toho aji rozbrečím :D mno a třeba vás zaujme alespoň upoutávka :

Tak sem tuuu!!!

15. srpna 2009 v 19:26 | kikusek
Ahojkly lidišky tak sem tu zase po dlouhých 14. oh pardóóón 15.dnech. Tak nemám co bych dodala s návštěvností sem mocinky spokojená protože na to že sem tu tak dlouho nebyla tak sem chodí alespoň 1 človíček za den xD. Tak teď asik oběhnu milášky a podělám něco na virtuálkách, ještě sem chtěla dát moje fotky s dovolené v Řecku, s dovolené v horách tedy s té na které jsem byla teď a fotky mého morčátka které se opravdu povedli x). Tak je toho hodně a musím se dát do práce protože brácha mě odtud chce v 20:00hod. vyhodit. A tak ani nvm jestli to stihnu. Kdyby ne-e tak zítra je sem určo dodám x) mějte se .....

Ahooooj

30. července 2009 v 21:20 | kikusek
Lidišky já nemám nápadůůůůůů takže vám sem už píšu takový kokotinky protože od rána do večera dřu na koníkách a potom ještě jedu dom na kole 30 min jedu na poděbrady to je rybník tam se koupu dalšík 30 min jedu dom tam se osprchuju a nece se mě ještě něco vyrábět. Njn když ani nvm co tak kdyžtak plsinky raďte x)

Nebudu tu

13. června 2009 v 21:43 | kiusek
Taáákže lidi já tu nebudu páč jedu pryč a omluvám se že sem tu ani nebyla... už sem mě nato ptala bojca což je mé bívalé SB a tak bych chtěla aby si ke své přezdívce napsala jenom ojca protože si se nezapsala do zápisu SB a tak si se seznamu nenávratně smazána njn pořádek se dělat musí tak se mějte a papa


kikusek

Sem zase tu...

4. června 2009 v 20:12 | kikusek
Tak zase sem tu..... protože mám PC njn snad tu zase pudou nějaké články :)

Moje maličkost.....

25. listopadu 2008 v 20:24 | kikusek

Jméno:Kristýna

Příjmení:Vašířová

Datum narození:23.8. 1996

icq: 311-305-443

Telefon:mám

E-mail:kristynavasirova@seznam.cz mám i profil na lidé

Sourozenci: mám Bratra o rok staršího než já

Zvířata:mám morčátko Barunku(měla ale nechám ju tu).... potom máme německého ovčáka( táke už není ale nechám ho tu :( )

Oblíbená zvířata:Koně, Morčata, Psy, Křečky....

Škola:Základní škola doktorky Milady Horákové skratkra:Zš. Dr. M. Horákové

Adresa školy:Rožňavská 21 olomouc...

Hobby:Koně Dramatický kroužek, zpěv, blog

Já a koně:Ke koním sem se dostala asi tak v9 letech. Hrozně jsem snila o tom jezdit westrn, ovšem ten sem nikde nenašla a tak jsem se se sestřenicí jela podívat na koňský tábor do radíkova.. Tam jsem se naučila úplné začátky. Tam jsem jela ještě jeden rok. Potom jsem si našla v Horce n. Moravou Jezdecký kroužek do kterého jsem chodila každý týden v pondělí. O prázdninách tam byly týdnové pobyty u koní tak jsem se tam na 2 týdny přihlásila. Holčina která nás mněla tento rok maturuje a tak nemá čas dále sprovozňovat kroužek. A tak tam mohlo pár lidí zůstat jen tak a jít do oddílu. Já byla naštěstí mezi nimi... ve stáji jsem zůstala ještě rok, ale začali se dít rozpory a to mezy mno a majitelkou. Tak jsem se začala poohlížet po nové stáji kterou sem nakonec našla. Našla jsem si malou rodinou stáj v Radíkově kde teď momentálně jezdím a zatím jsem tam spokojena :)

Foto dodám.
 
 

Reklama